Flokët dhe gjësende të Marilyn Monroe do të dalin në ankand

Flokët dhe gjësende të Marilyn Monroe do të dalin në ankand

110
SHPËRNDAJE

Përgjatë një udhëtimi me anije që do të niset nga Anglia për në Amerikë, udhëtim që do të nis më 9 gusht dhe do të zgjatë për tre javë do të dalin në ankand gjësende të aktores së famshme Marilyn Monroe .

Një tufë e flokëve të saj do të del në shitje dhe sipas parashikimeve pritet që të shkojnë deri në 8 mijë dollarë.

Në këtë ankand pritet të shiten edhe gjësende të tjera të Monroe që e kanë karakterizuar nëpër filma të ndryshëm, duke përfshirë edhe fustanin që e ka veshur në filmin “Some Like It Hot”, ku pritet që shuma e blerjeve të arrijë deri në 600.000 mijë dollarë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.