Etihad Airways

Etihad Airways

45
SHPËRNDAJE

Shtretër të mëdhenj, ekrane LCD dhe madje kuzhinier personal.

Janë këto disa nga elementët, që ofrojnë kompanitë ajrore më luksoze në botë dhe listen e kryeson Etihad Airways, linja ajrore kombëtare e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ne vendin e dyte eshte “Singapore Airlines”, ne te tretin “Cathay Pacific” dhe ne te katertin “Emirates”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.