E magjishmja Naomi Campbell

E magjishmja Naomi Campbell

80
SHPËRNDAJE

Naomi Campbell është sinonim i fjalës supermodele dhe këtë gjë ajo e dëshmoi edhe një herë me setin e ri fotografik që ka realizuar.

Këto fotografi i realizoi për numrin e ri të magazinës “Vogue” të Brazilit, numër ky që del çdo vit.

Ikona e modës britanike, 45 vjeç,  duket e mrekullueshme në këto fotografi të shkrepur nga fotografi Zee Nunes. Sytë e saj janë të lyer me të kaltër dhe veshjet e saja janë shumë karakteristike.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.