Disa mama te famshme qe kane lindur pas moshes 40- vjecare

Disa mama te famshme qe kane lindur pas moshes 40- vjecare

99
SHPËRNDAJE

Eshte konfirmuar të mërkurën se Janet Jackson është duke pritur fëmijën e saj të parë në mosh85b577e46e166ec75388b00f14cb3889en 49- vjecare.

 

Gruaja e John Travoltes lindi ne 48- vjetorin e saj të birin Beniamin në vitin 2010.

ef2cc91cc938e1187089a5e65c62b47fNë një intervistë të vitit 2011, aktorja ka thënë për revistën Shëndetësisë se ishte “e mahnitshme” që të kishte një fëmijë në atë fazë në jetës.

Ylli i satirës Vacation lindi binjakët, Antonin dhe Olivia, në moshen 49- vjecare me të dashurin Al Pacino në vitin 2001.

1de6cbdd9f4df00c3703d9a1a9503ca9

Në vitin 2002, fituesj e Oscarit Alizeh lindi vajzën në moshen 46- vjecare dhe dy binjakët e tjere, Kian dhe Kaiis, dy vjet më vonë në moshen 48- vjecare.

“Ka qenë me të vërtetë e mrekullueshme” tha ajo.e1c4eb176fc0935534311cb26a238966

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.