CF8, jahti me koncept futurist

CF8, jahti me koncept futurist

46
SHPËRNDAJE

CF8 eshte emri i jahtit me koncept futurist i cili  përmban një mur- qelqi per te soditur peisazhin, nje parkim per tetë makina, nje sallë konferencash dhe ka një çmim  prej 230 milion sterlinash.

Përmbledh të gjitha avantazhet e udhëtimit me nje jaht privat.

Dizenjimi konceptual është bërë nga një praktikant 21-vjeçar me emrin Neils Ruiter, te cilni prodhuesi i jahteve Van der Knapp i ka besuar kete pune te jashtezakonshme.

Sigurimi për transportin e një koleksioni të makinave në det të hapur, rrit kostot e marrjes se jahtit me qera, kjo eshte dhe pjesa me e shtrenjte e kontrates me klientin, deklaron Van der Knapp.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.