‘Captain America: Civil War’

‘Captain America: Civil War’

37
SHPËRNDAJE

Në vitin 1991, operativët e Hydra- s në Siberi ringjallin James “Bucky”.

Barnes do ta kushtëzojnë atë që të jetë plotësisht i bindur per te gjitha urdhrat qe do ti jape ai.

Atij i është urdheruar për vrasjen e Howard dhe Maria Stark, në mënyrë që të marre çantën e cila përmban mostrat e serumit te “super ushtarit”.

Pothuajse një vit pas ngjarjeve të Avengers: Mosha e Ultron, Steve Rogers (Captain America), Natasha Romanoff (Black Widow), Sam Wilson (Falcon) dhe Wanda Maximoff (Scarlet Witch) kane kapur Brock Rumlow per vjedhjen e një armë biologjike ne një laborator në Lagos, Nigeri.

Vazhdimin e ketij filmi fantastik do te keni mundesi ta ndiqni ne kinema. Personazhet e dashur dhe te pazevendesueshem te Marvel se bashku kunder te keqes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.