Bota eshte e bukur, kudo

Bota eshte e bukur, kudo

878
SHPËRNDAJE

A do të dëshironit që një ditë të “zhdukeshit” në një botë thuajse përrallore zanash?

Këto fshatra me siguri janë të tillë dhe klasifikimin e bën një faqe e njohur ndërkombëtare. Nëse mendoni se jeni lodhur nga jeta juaj moderne, ka një zgjidhje.

Hidhni një sy kësaj liste dhe do të bindeni se këto fshatra nuk janë thjesht të tillë, por me siguri më të bukurit në botë.

Disa prej fotove ngjajnë si kartolina imagjinare, por në fakt ato janë krejt të vërteta.

A ju duken si në përrallë fshatra të tillë? Atëherë duhet t’i ndani me miqtë tuaj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.