Arash AF8 Cassini, jo me pak se 180 mije sterlina

Arash AF8 Cassini, jo me pak se 180 mije sterlina

72
SHPËRNDAJE

Në hartimin e projektit te dizenjimit te AF8 artistet kane marre frymezimin nga e kaluara.

Arash AF8 ka lindur për të qenë në garë.

Kjo është qartë e dukshme, ndriçon nga fijet e karbonit në trupin dhe në shasi saj.

Këto vazhdojnë edhe brenda makinës, duke u evidentuar nga materialet, paraqitja e kroskotit, mjeteve te kontrollit dhe pozicionit të sediljeve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.