Telefoni me i shitur ne bote

Telefoni me i shitur ne bote

135
SHPËRNDAJE

 Në ditët e sotme pothuajse të gjithë kanë një telefon celular. Ata janë të markave të ndryshme dhe të një teknologjie moderne. Nëse më parë ju vetëm mund të realizonit telefonata dhe të  dërgonit mesazhe të shkurtër, tani me celularin tuaj mund të bëni një shumëllojshmëri gjërash si: të lundroni në internet, të dëgjoni muzikë, të shikoni video etj. 

Samsung Galaxy S III eshte telefoni me i shitur ne bote, qe pasohet nga iphone4 iphone 5, si dhe nga 7 modele te nokias.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.