10 bicikletat me te bukura te vitit 2015

10 bicikletat me te bukura te vitit 2015

69
SHPËRNDAJE

Modelet, ngjyrat dhe cmimet e bicikletave te vleresuara si me te bukurat per 2015- ten jane te ndryshme.

Ato jane elegante, te vecanta, te shpejta, ekologjike, praktike, te forta dhe mbi te gjitha shume te bukura.

Cmimet fillojne nga 550$

p02rd7td

deri ne 11 000$

p02rcygy

me poshte vjen renditja e tyre sipas vleresimit te eksperteve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.