​Nicole Scherzinger

​Nicole Scherzinger

40
SHPËRNDAJE

Këngëtarja që dikur ishte pjesë e grupit “Pussy Cat Dolls”, Nicole Scherzinger ka krijuar karrierën e saj si soliste, duke realizuar hite të shumta. Përveç muzikës së mirëfilltë, Scherzinger njihet dhe për fizikun dhe pamjen e saj të përkryer.

Së fundmi ajo është parë në “Golden Globes”, që ishte të dielën mbrëma, një event ky që morri vëmendjen e mediave gjatë këtyre ditëve duke u komentuar seicili artistë që parakaloi në tapetin e kuq.12512109-1676687985913445-147312889-n-340x200 nicole-scherzinger-300

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.