Lëkundje tërmeti ne Shqiperi, ndihen ne disa qytete

Lëkundje tërmeti ne Shqiperi, ndihen ne disa qytete

250
SHPËRNDAJE

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë dhe në kryeqytet.Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë ne Kryeqytet dhe ne disa qytete te vendit. Sipas Europian Sismologic Center , ka pasur dy lekundje tw njepasnjeshme me magnituse 3,8 dhe 4,1 richter ne veri te Tiranes

S'KA KOMENTE