Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishte magnituda

2404
SHPËRNDAJE

Tërmet me Magnitudë 3.8rihter, thellesia 10 km dhe epiqender 20 km ne veri te qytetit Korce. Informacioni eshte paraprak. Te raportohet nese ka probleme.

S'KA KOMENTE