Lekundje termeti ne Shqiperi, ja ku ishte epiqendra

Lekundje termeti ne Shqiperi, ja ku ishte epiqendra

647
SHPËRNDAJE

Lelundje termeti jane ndjere kete mbremje ne vend. Sipas qendres sizmologjike europiane lekundjet jane ndjere në qarkun e Elbasanit, ku dhe ka qene epiqendra e ketij termeti me magnitude 3,2 richter.

S'KA KOMENTE