Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

7018
SHPËRNDAJE

Lëkundje tërmeti janë shënuar pak minuta më parë në vendin tonë. Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter, dhe me epiqendër në Elbasan.

4545

S'KA KOMENTE