Lekundje termeti ne Mallakaster

Lekundje termeti ne Mallakaster

277
SHPËRNDAJE

Lëkundje tërmeti kanë ndodhur ne mbremjen e sotme në Mallakastër dhe Patos.

Banorët kanë ndier lëkundje të lehta tërmeti me magnitudë 2.6 e shkallës Rihter me thellësi 2 kilometër.

S'KA KOMENTE