Lekundje termeti ne Greqi

Lekundje termeti ne Greqi

123
SHPËRNDAJE

Greqia vijon të përjetojë lëkundje sizmike. Së fundmi një tërmet tjetër është regjistruar në Thiva, me magnitudë 3.8 i shkallës rihter dhe më thellësi 5km.

Mediat greke raportojnë se epiqendra ishte 5 kilometra në veriperëndim të Asopis.

S'KA KOMENTE