LAJM I FUNDIT/ Njoftim i policise/Qëllohet me armë drejt një lokali në...

LAJM I FUNDIT/ Njoftim i policise/Qëllohet me armë drejt një lokali në Novoselë

319
SHPËRNDAJE

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 21.04.2021, rreth orës 18:30, në fshatin Poro, Novosel, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se  është qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj. N. 

Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e  Policisë, nuk ka persona të dëmtuar. 

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, si dhe mbledhjen e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

S'KA KOMENTE