Kuvendi cakton datën dhe orën, kur do votohet raporti për shkarkimin e...

Kuvendi cakton datën dhe orën, kur do votohet raporti për shkarkimin e Presidentit Meta

160
SHPËRNDAJE

Konferenca e Kryetarëve ka caktuar datën, kur do të votohet në Kuvend raporti për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Mesohet se seanca do të zhvillohet ditën e mërkurë, më datë 9 qershor, në orën 10:00.

S'KA KOMENTE