Video/Shqiperia dhe Apolonia ne syte dhe pershtypjet e nje Zviceriani.

Video/Shqiperia dhe Apolonia ne syte dhe pershtypjet e nje Zviceriani.

62
SHPËRNDAJE

Ndersa vizitore nga vende te ndryshme vizitojne parkun e Apolonise nuk mungojne edhe pershtypjet. Nje vizitore nga Gjeneva e,Zvicer ka cuditur me pershtypjet e tij, pasi kishin pare ne Shqiperi nje mjedis krejt ndryshe nga pershkrimj qe i kishin thene ne vendet e tyre. 
“Ne vend te nje vendi bosh dhe pa gje ,sikurse na i kishin pershkruar Shqiperine ,ne gjetem nje vend me natyre dhe njerez mikprites , nje kulture dhe arkeologji po kaq te lashte sa kultura Helene mbreselenese dhe e bukur”


“Do te tregojme per cka pame ne Shqiperi dhe shpresojme te kthehemi perseri”, ka perfunduar pershtypjen e tij , vizitori zvicerian.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.