Video/Ndizen dritat e Pemes se Krishtlindjeve ne Fier

Video/Ndizen dritat e Pemes se Krishtlindjeve ne Fier

703
SHPËRNDAJE

Nis te ndjehet atmosfera e  festave te fundvitit ne Fier . Mbremjen e sotme qyteti i Fierit ka ndezur dritat e festes. Fillimisht dritat jane ndezur pet mbi 100 mije drita te pemes se Krishtlindjeve rreth 20 m e larte ne sheshin Nene Tereza dhe me pas ne pedonale

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.