Videoklipi i kenges qe do perfaqesoje Shqiperine ne Eurovision

Videoklipi i kenges qe do perfaqesoje Shqiperine ne Eurovision

84
SHPËRNDAJE

Ky eshte videoklipi dhe kjo eshte kenga me te cilen Lindita do te ngjitet ne skenen e Eurovision-it per te perfaqesuar Shqiperine. Kenga e muzikuar nga Klodian Qafoku dhe me tekst te Big Bastes dhe Lindita Halimit, vjen sa shpirterore aq edhe e fuqishme fale mesazhit qe percjell dhe interpretimit te vete kengetares. Versioni anglisht i kenges eshte miksuar ne studion e mjeshtrit Marco Borsatti, orkestruar nga Andrea Camilletti, Shpetim Saraci dhe Kldian Qafoku ndersa masterizimi i kenges eshte bere nga Tom Coyne ne Sterling Sound Studio. Suksese Lindita dhe shpresojme per nje prezantim sa me dinjitoz ne Kiev, Ukraine.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.