Vajza e zv/kryeministrit shqiptar ne kopertinen italiane

Vajza e zv/kryeministrit shqiptar ne kopertinen italiane

328
SHPËRNDAJE

Vajza bukuroshe e zv/kryeministrit Niko Peleshi duket se po ecën mjaft mirë në botën e modelingut. Aleksia Peleshi është përzgjedhur si imazhi kryesor në kopertinën e revistës italiane “Dimmi”.
Bukuroshja korçare ka përpara një karrierë të suksesshme dhe me siguri do të përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare nëpër botë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.