Rikthimi i Dollit ne TOKB (video)

Rikthimi i Dollit ne TOKB (video)

38
SHPËRNDAJE

Teatri i Operës dhe Baletit njofton një sërë aktivitetesh për muajt në vijim, duke nisur nga rikthimi sërish në skenën shqiptare i violinistit Shkëlzen Dolli në fillim të qershorit.

Violinisti do të jetë në një koncert premierë në interpretimin e perlave muzikore shqiptare së bashku me Ansamblin Popullor.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.