Pergjigja e gazetarit ndaj fyerjeve te Rames per mediat.Ndiqni videon

Pergjigja e gazetarit ndaj fyerjeve te Rames per mediat.Ndiqni videon

100
SHPËRNDAJE

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ këngën humoristike kë gazetarit Ismet Drishti, e cila vjen si përgjigje ndaj kryeministrit pas sharjeve dhe ofendimeve që i bëri gazetarëve pak ditë më parë jashtë ambienteve të Kuvendit, kur u pyet për çështjen ‘Tahiri’.

Në vargje nuk mungon ironia dhe sarkazma, ndërsa fraza epike është: ‘Edi Rama kokrra e djalit, Skenderbeu i Spiropalit’.

Edi Rama Kokrra e Djalit

Pergjigja e gazetarit te njohur Ismet Drishti ndaj fyerjeve prej ordineri te Rames per mediat.Ndiqni videon! sb

Geplaatst door Sali Berisha op zaterdag 28 oktober 2017

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.