Koncert recital i nxenesit Fatjon Pula

Koncert recital i nxenesit Fatjon Pula

394
SHPËRNDAJE

Koncerti recital “Rrugetim permes muzikes” i nxenesit te klases se 8-a Fatjon Pula te shkolles 9-vjecare “Andon Xoxa”, i ideuar nga vete ai, nen drejtimin e pedagoges se talentuar Marjana Xoxa, ishte nje dhurate e bukur qe u behet artdashesve dhe qytetareve te Fierit.

Kur talenti gershetohet me pasionin dhe vullnetin realizohen gjera te bukura.

Shume freski ketij koncerti i dha dhe balerina e vogel, Katerina Goga, nxenese e shkolles artistike “Jakov Xoxa”.

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.