Koha e pasionit

Koha e pasionit

186
SHPËRNDAJE

Koncerti i pervitshem i klases se pianos se mesuese Marjana Xoxes. Femijet e talentuar takohen se bashku me kete aktivitet duke luajtur pjese shqiptare dhe te huaja.

Keta femije finalizojne punen nje vjecare ne instrumentin e pianos dhe si shperblim marrin duatrokitjet e shokeve te tyre, prinderve, vellezerve, moteave, gjysherve.

Ne koncert moren pjese me shume se 20 femije te grupmoshes 5 deri ne 13 vjec, te ftuar ishin dhe pianiste me te rritur si Fatjon Pula, Lidia Mihali, Kristiana Gjini etj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.