‘X-Men: Apocalypse’

‘X-Men: Apocalypse’

63
SHPËRNDAJE

Ideja se Hugh Jackman do të jete protagonist në këtë film nuk është krejtësisht e papritur, pasi është përfolur dhe diskutuar më parë.

Pra, shumë lojëra tashme jane te njohura per publikun ashtu ndodh dhe me X-man perpara se te shfaqet ne kinema publiku e njeh historine dhe personazhet.

Megjithate ka shumë pjesë te filmit X-Men: Apocalypse që do të shfaqen per here te pare  kur filmi te dale ne kinema ne 27 maj.

Por eshte e rendesishme qe te permbushen pritshmerite e publikut.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.