VIDEO/ Aktorja e njohur puth në buzë kolegun ,para burrit të saj.

VIDEO/ Aktorja e njohur puth në buzë kolegun ,para burrit të saj.

56
SHPËRNDAJE

Nicole Kidman ka habitur publikun një natë më parë, duke puthur në buzë kolegun e saj, pasi ka arritur të rrëmbejë çmimin “Emmy” mbrëmjen e së dielës. Aktorja i ka dhuruar një puthje në buzë kolegu i saj Alexander Skarsgard, e ndërsa bashkëshorti i aktores ,Keith Urban qëndronte prapa tyre dhe pa të gjithë skenën. Sigurisht që nuk i ka pëlqyer aspak.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.