Underworld: Blood Wars (video)

Underworld: Blood Wars (video)

39
SHPËRNDAJE

Vampiria  Selene( Kate Backinsale) teksa përballet me sulme brutale nga Klani i Ujqërve dhe nga Klani i Vampirëve të cilët e tradhëtuan përpiqet të shuajë luftën shekullore mes tyre.

Regjia: Anna Foerster

Skenari: Cory Goodman

Aktore: Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver

Kohezgjatja: 105 min

Kompania: Lakeshore Entertainment

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.