“The hustmans Winter’s war”, perralla vazhdon

“The hustmans Winter’s war”, perralla vazhdon

63
SHPËRNDAJE

Chris Hemsworth është kthyer në botën e vellezerve Grimm.

Filmi i tij i ri “The Huntsman, winter’s war” vjen si vazhdim i filmit “Snow White and the Huntsman”. Hemsworth ka rolin e nje gjuetari ne role kryesore jane dhe  Jessica Chastain dhe Emily Blunt.

Filmi është duke u shpërndarë në Itali nga 7 prill.

2E92F52500000578-3324278-image-m-17_1447876233856

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.