The Fast On The Furious (trailer)

The Fast On The Furious (trailer)

27
SHPËRNDAJE

Letty dhe Dom janë në muajin e tyre të mjaltit ndërsa  Brian dhe Mia janë larguar nga jeta e rrezikshme. Jeta e të gjithë grupit ka ndryshuar dhe tani gjithçka që lidhet me ta duket se është thjesht normale.  Një grua misterioze e josh Domin drejt botës së krimit dhe një tradhëti ndaj njerëzve të tij të afërt do të trondisë jetën e të gjithëve duke i vendosur në provën më të vështirë qe iu është dashur të kalojnë ndonjëherë.

Regjia: F. Gary Gray

Skenari: Chris Morgan, Gary Scott Thompson

Aktore: Charlize Theron, Dwayne Johnson, Kurt Russell, Vin Diesel, Jason Statham

Kohezgjatja: 136 min

Kompania: Universal Pictures

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.