Sehmuri: Portreti i një artisti

Sehmuri: Portreti i një artisti

56
SHPËRNDAJE

Një dokumentar nga Ethan Hawke. Fitues i 2 çmimeve kinematografike. Ai është një pianist virtuoz, një mësues i dashur dhe një frymëzim për të gjithë.

Ai do të ndajë më ne, të vërtetat shokuese, të një jete të mahnitshme. Ai është Sejmur Bërnstin…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.