Saphirblau

Saphirblau

37
SHPËRNDAJE

tt3260022Guen e pakujdesshmja e ngathta e fisit, zbulon se është anëtarja e fundit sekrete e udhëtuesve në kohë, tani ajo duhet të bëjë udhëtime të vazhdueshme në të shkuarën. Ndërkohë në fokus qëndron lidhja e saj me Gideonin dhe përpjekjet e saj për të zbuluar sekretet e errëta të Lozhës.

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.