Running Wild with Bear Grylls

Running Wild with Bear Grylls

59
SHPËRNDAJE

Në programin “Running Wild with Bear Grylls”, aventurieri i famshëm do të marrë njerëz të njohur me të cilët do të shkojë në zona të largëta në Shtetet e Bashkuara dhe anembanë botës për një udhëtim të paharruar 48 orësh.

Mes njerëzve të famshëm që do të barrin pjesë në aventurën e Grillsit do të jenë aktori Zak Efron, aktori dhe regjisori Ben Stiller, aktori Çaning Tatum, sportisti Deion Sendërs, aktori Tom Arnold dhe gazetarja Tamron Holl.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.