Rihana me buzeqeshje dhe ne forme ne  ‘Grammy’

Rihana me buzeqeshje dhe ne forme ne  ‘Grammy’

69
SHPËRNDAJE

Rihana është shfaqur shumë në formë në çmimet “Grammy” teksa kishte veshur një fustan të zi, i denjë për princesha. Dhe kishte vendosur që të tregonte tatuazhin që ka tek gjoksi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.