Puthje buzesh ne Kane nga Monica Belluci

Puthje buzesh ne Kane nga Monica Belluci

119
SHPËRNDAJE

FRANCE – Monica Bellucci ka zyrtarizuar hapjen e edicionit të shtatëdhjetë të festivalit të Kanës, në Francë. Festivali drejtohet nga regjisori Pedro Almodovar, i cili gjatë fjalimit e krahasoi me një femër, bukuria e së cilës nuk është te rinia por te shpirti i saj.

“Jam shumë e lumtur që këtë vit janë 12 film të realizuar nga regjisori, i cili është njëkohësisht dhe presidenti i jurisë dhe është një person që i pëlqen femrat dhe që në posterin e festivalit është Claudia Cardinale”- ka thënë aktorja italiane gjatë një fjalimi i shkurtër.


 

 

Gjithashtu ka pasur dhe një performancë të 52-vjeçares në një tango të mrekullueshme e cila mbyllet me një puthje dhënë balerinit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.