Pse do terhiqet George Clooney nga aktrimi?

Pse do terhiqet George Clooney nga aktrimi?

57
SHPËRNDAJE

Hollywoodiani i suksesshëm George Clooney, ka ndërmend që të tërhiqet nga aktrimi dhe kjo sepse është tepër i vjetër për të dal përpara kamerës si një aktor.

54-vjeçari shprehet në një intervistë për BBC, se ndjen që fansat e tij nuk dëshirojnë ta shohin më në ekran, kaq sa është plakur. Sidoqoftë, kjo ide nuk e ka shtyrë Clooney, që të qëndrojë pasiv deri në fund të jetës, ai ka disa plane të tjera në mendje.

‘Mendoj se askush nuk deshiron të më shoh më mua në këtë moshë.’, thotë George Clooney për BBC.

‘Regjizura është dashuria ime e madhe, dhe me të vërtetë që e shijoj shumë atë punë. Kam qenë pjesë e filmave të suksesshem dhe jo të suksesshëm, pra dua të them se kjo është pjesë e eksperiencës që ja vlen ta provoj”, përfundon ai.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.