Perandoria

Perandoria

61
SHPËRNDAJE

Një nga telenovelat më të kushtueshme dhe më të pëlqyera Braziliane! Historia e një njeriu, që nga hiçi krijoi një perandori të gurëve të çmuar, vjazës së tij të përkushtuar dhe përpjekjet e paskrupullta të një gruaje të fiksuar pas tij.

Aktorë

Alexandre Nero, Lília Cabral, Drica Moraes, Daniel Rocha, etj…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.