Orët heroike

Orët heroike

122
SHPËRNDAJE

Bazuar në historinë e vërtetë të shpëtimit më të guximshëm të rojeve bregdetare amerikane. Në vitin 1952, një stuhi e fuqishme ndan më dysh një naftëmabjtëse, duke bllokuar 30 marinarë në mes të detit. Katër roje bregdetare, rrezikojnë jetën e tyre dhe bëjnë të pamundurën për të shpëtuar marinarët përpara se të jetë vonë…

Regjia

Craig Gillespie

Skenari

Scott Silver, Paul Tamasy

Aktorët:

Chris Pine, Casey Affleck, Eric Bana, Holliday Grainger, Ben Foster,  etj…

Zhanri

Dramë | Biografi | Aventurë

Viti i Prodhimit

2016

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.