Oguri i zi

Oguri i zi

362
SHPËRNDAJE

Majkëll dhe Rejçëll, shkatërrohen nga vdekja aksidentale e djalit të tyre 6 vjeçar. Kur një i panjohur ofron ta rikthejë atë në jetë, ata pranojnë pa ngurrimin më të vogël, por shumë shpejt kuptojnë se djali i kthyer nuk është aspak i njëjti njer

Regjia

Peter Sullivan

 Skenari

Chris Regina, Justin Smith

 Aktorët:

Barry Watson, Esmé Bianco, Gavin Lewis, Eric Etebari, etj…

Zhanri

Horror

Viti i Prodhimit

2015

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.