Nderron jete aktorja e madhe Hajrie Rondo

Nderron jete aktorja e madhe Hajrie Rondo

157
SHPËRNDAJE

Aktorja e madhe Hajrie Rondo ka ndërruar jetë para pak minutash në moshën 66 vjeçare në Himarë.
Muaj më parë aktorja i ishte nënshtruar një operacioni në kokë, vetëm pak kohë pasi fitoi luftën e mundimshme me sëmundjen e kancerit.

Më 20 qershor ajo iu nënshtrua operacionit të fundit, ndërsa në atë periudhë lajmin e bëri publik vajza e saj, Klea Ikonomi, e cila deklaroi se aktorja prej 10 ditësh nuk ndihej mirë dhe kështu vendosi të bënte një skaner.

NeoAlb  ngushëllon familjen e aktores gjigante për këtë humbje të rëndë. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.