Majmunët e dëborës

Majmunët e dëborës

85
SHPËRNDAJE

Dokumentar

Një udhëtim në luginat e acarta të Japonisë, për të parë nga afër jetën e majmunëve të dëborës, ose të njohur ndryshe makakit japonezë. Rrugëtimi i tyre i gjatë për të zgjeruar familjen në një shoqëri ku rangu dhe privilegjet janë të përcaktuara…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.