Lufta e yjeve VII – Zgjimi i forcës

Lufta e yjeve VII – Zgjimi i forcës

100
SHPËRNDAJE

Një nga filmat më të shumëpritur dhe më të pëlqyer të vitit! 30 vite pas mundjes së Perandorisë Galaktike, Han Solo dhe aleatët e tij të rinj përballen me një rrezik akoma më të madh nga Kajlo Ren dhe Urdhri i Parë. Han Solo, i ndihmuar nga një dezertor dhe një vajzë e shoqëruar nga një robot, bëjnë të pamundurën për të gjetur Luk Skajuokërin dhe për t’u përballur me ushtrinë gjigante të Urdhrit të Parë…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.