La dona

La dona

84
SHPËRNDAJE

Bazuar në shkrimet e Rómulo Gallegos, ‘Zonja pa padron’ është një histori hakmarrjeje dhe ambiciesh, joshjeje dhe tradhtish, e treguar nga pikëpamja e Altagracias, një grua e abuzuar. Një grua që përfaqëson mijëra të keqtrajtuara nga njerëz të pashpirt. Por ndryshe nga të tjerat abuzuar,Altagraciakthehet në një vrasëse të pashpirt që vendos drejtësi me një grusht të hekurt për të gjithë përgjegjësit e vuajtjeve të saj.

Aktorë

Aracely Arámbula, David Chocarro, Danna Paola, José María Galeano, Andrea Martí, etj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.