Koleksioni i privat i Marlin Monrosë

Koleksioni i privat i Marlin Monrosë

45
SHPËRNDAJE

Koleksioni më i madh privat i kujtimeve të Marlin Monro në nëntor do të jetë pjesë e një ankandi shitjesh.

Pjesë e koleksionit janë edhe kostumet nga filmat e njohur “Disave ju pëlqen e nxehtë” dhe “Nuk ka asnjë biznes si biznesi i shou-ve”, këto kostume pritet që të jenë edhe më të shtrenjtat me vlerë prej 400 mijë dollarësh.

I gjithë koleksioni i cili përshin kostume veshje personale, bizhuteri, fotografi dhe gjëra tjera private kushton rreth 3 milion dollarë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.