Familja Thundermans

Familja Thundermans

57
SHPËRNDAJE

Binjakët Fibi dhe Maks rikthehen në Junior me seritë më të reja. Edhe pse ata kanë karaktere shumë të ndryshme, ata kanë një sekret të përbashkët: Janë Supe Heronj. Ndiqni aventurat e familjes më të cuditëshme në botë…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.