Ana Nikolë

Ana Nikolë

55
SHPËRNDAJE

Anna Nicole Smith ishte një nënë beqare nga Teksasi që u kthye në supermodelen më të famshme të kohës së vet.

Por fama erdhi me një çmim, droga alkooli dhe sjellja e shfrenuar pashmangshmërisht do ta çonin drejt një rruge tragjike.

Regjia

Mary Harron

 Aktorë

Agnes Bruckner, Martin Landau, Adam Goldberg, Virginia Madsen, etj…

Zhanri

Biografi

Viti i Prodhimit

2015

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.