Fier:Vajza i ndryshon te dhenat ne rrjetin social por nuk e dinte...

Fier:Vajza i ndryshon te dhenat ne rrjetin social por nuk e dinte cfare e priste nga 33 vjecari

633
SHPËRNDAJE

Nje veprim i ndryshimit te te dhenave ne rrjetin social i ka kushtuar procedim penal nje vajze 20 vjecare nga Patosi. Policia nuk ka bere te qarte dhe shpjeguar motivin qe ka shtytur vajzen 20 vjecare te hynte dhe te ndeyshonte te dhenst ne (acountin )profilin personal te nje 33 vjecari. Sapo ka pare ndryshimet i riu ks kryer denoncim per 20 vjecaren

Më datë 21.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasen E.K, vjeç 20, banuese në fshatin Ruzhdie, Fier, pasi ka ndërhyrë në rrjetin social dhe ka ndryshuar të dhënat në faqen e shtetasit D.M, vjeç 33. Neni 293/b i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.