Fotografet shqiptare ne Flickr

Fotografet shqiptare ne Flickr

144
SHPËRNDAJE

Eshte komuniteti me i madh i te apasionuarve te fotografise ne Shqiperi.

Ata nuk jane te gjithe fotografe, ata kane profesione te ndryshme por pasionin te njejte.

Me rreth 1200 antare me me shume se 44 mije foto nga e gjithe Shqiperia, nepermjet ketij grupi na vjen nje pamje magjepse dhe e paharrueshme e vendit tone.

Per me shume flasin fotografite.

https://www.flickr.com/groups/shqiptare/pool/

Screen Shot 2016-04-23 at 15_Fotor

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.